Dámská i pánská kotníčková obuv

Vzor: LESTA 6322-7-1084 černá

zimní vyteplená obuv "kolébka" unisex

Značka: LESTA

Cena: 2190.00 Kč

Cena bez DPH: 1809.91 Kč

Cena v eurech: 88.63 €

Počet: Velikost Provedení (barva)

Kvalitní pravá kůže

pletenina 100% ovčí vlna

Syntetická pružná podrážka

Popis:

Pohodlná, zdravá, originální obuv z kvalitní kůže pro volný čas na vyšší podrážce. Snižující se klín směrem k patě zlepšuje držení těla, dýchání se stává lehčím a zvyšuje vytrvalost. Je vhodná pro celodenní nošeni, zájezdy a pod. Zboží je dostupné mimo zimní sezónu na OBJEDNÁVKU, obvykle ve lhůtě 1 týden až 1 měsíc.

Rekreační obuv pro zdravý životní styl, která splňuje základní požadavky na zdravotně nezávadnou obuv:

1. Dostatečný prostor obuvi, hlavně v její prstové části. 2. Dokonalá flexibilita obuvi, hlavně v místě prstních kloubů nohy. 3. Pevný a dostatečně dlouhý opatek. 4. Anatomicky správně modelovaný svršek obuvi. 5. Vyhovující materiál (optimální vlhkostní a teplotní režim-mikroklima) 6. Tlumení nášlapných sil spodkovým provedením. 7. Malá hmotnost obuvi.

Snižující se platforma směrem k patě má příznivé účinky na Vaše zdraví:

1. Tonizuje tělo,posiluje lýtkové svaly. 2. Pomáhá při bolestech páteře,plochých nohou a jiný chorob pohybového ústroji. 3. Zlepšuje krevní oběh a okysličení krve. 4. Snižuje hmotnost a působí proti celulitidě. 5. Usnadňuje dýchání. 6. Pomáhá při rehabilitaci pohybového ústroji. 7. Příznivě ovlivňuje držení Vašeho těla (hlava je vzpřímená,lopatky jsou vtažené,břicho je zataženo)


 

© 2006–22 Labaj